UGUNS VAKARS – piektdien, 21. jūlijā (ar ielūgumiem) 

UGUNS VAKARS - piektdien, 21. jūlijā (ar ielūgumiem)

🗓️ Piektdien, 21.jūlijā, plkst. 20:00 (Ierašanās 19:00 – 19:30, lūdzam nekavēt, jo 19:30 dosimies visi kopā dziļāk mežā uz meža “koncertzāli”)

📍Tērvetē, LVM Dabas parka glempinga teritorijā meža ielokā

Saulītei rietot, meža un dabas skaņu iedvesmoti, ļausimies Uguns vakara piedzīvojumam mežā un ieskandināsim kopā Festivāla svētkus. 

Uguns vakara programmā: 

🔥 Riharda Lībieša noskaņu koncerts “DABAS CIKLS” sadarbībā ar BJMK Rokkskolas audzēkņiem

🔥 Uguns rituāls, meditācija ar staigāšanu pa oglēm pirtnieka Igora Stepanova vadībā. 

Koncerts “Dabas Cikls” – muzikāls baudījums visām maņām meža “koncertzālē” – dzīvās, zaļās dabas apskāvienā. “Dabas cikls” ir meditatīva kompozīcija, kura savu spēku un raksturu smeļas iedvesmā no Latvijas dabas, Rietumāfrikas tautas mūzikas un sinerģijas ar klausītāju.” Koncertā piedalās: Rihards Lībietis – ģitāra, Dīvs Greilihs – perkusijas, Elīza Staņa – bass, Kaspars Saukums – elektriskā ģitāra, Sanita Bičuša – vokāls.

Uz koncertu “Dabas cikls” aicina Rihards Lībietis – jaunās paaudzes mūziķis un mūzikas autors, kurš regulāri koncertē un sadarbojas ar vairākiem latviešu māksliniekiem un grupām (Linda Leen, Raimonds Tiguls, The Originals, u.c.), kā arī ir producents visiem Rihards Lībietis Orchestra albumiem. Divi no grupas veikumiem, “Scream, Breathe, Cry” (2015) un “Willful Blindness” (2021) ieguvuši nominācijas Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons”. Rihards komponē mūziku arī teātra izrādēm, no kurām zīmīgākās ir “Izraidītie” (2013) Dailes teātrī un “Bannija Manro Nāve” (2017) Dailes teātrī.

Uz Uguns rituālu aicina pirtnieks un uguns bramanis Igors Stepanovs, uguns un ūdens rituālu vadītājs, vairāku izaugsmes programmu autors “Saruna ar sevi”, “Vai Tu i mājās”, “Darbs ar mājdzīvniekiem” un semināru vadītājs. Igors ir Latvju Pirts un SPA Asociācijas vadītājs, pirtnieks, austrumu cīņu meistars un Ci-Gun praktiķis. Igora vaļasprieks ir visa veida tēju fermentācija un izziņa no ievākšanas līdz 9 tēju pirts rituāla ceļojumiem. Igora moto – mūsu nākotne ir pagātnē!

Ierašanās ērtos apavos un laikapstākļiem atbilstošā apģērbā. Līdzi noderēs pleds un/vai kāds klājums sēdēšanai zālē, jo Pasākums notiks brīvā dabā.

Ieeja Uguns vakarā Labsajūtas nometnes dalībniekiem vai AR IELŪGUMIEM – 22,00 EUR vienai personai / 40,00 EUR Ģimenei (2 pieaugušie). Bērniem līdz 14 gadiem kopā ar pieaugušajiem – bezmaksas. Vietu skaits ir ierobežots!

Tiekamies – labjūtes ceļojumā dabā !