Turpinām iepazīt Saldus novada pirtniekus – 17.septembrī ciemos pie Normunda Franča

Turpinām iepazīt Saldus novada pirtniekus - 17.septembrī ciemos pie Normunda Franča

Normunds Francis saimnieko savā “Franču pirtiņā”, viņš aicina uz tikšanos un par sevi stāsta: “Mana dzīve ar Pirti savijusies no puikas gadiem, kad iepazinu tempratūras kontrastus, pirtsslotu pieskārienus un sajutu cik pateicīgi organisms reaģē. Vēlāk dzīve saveda ar līdzīgi domājošiem un Pirti saprotošiem cilvēkiem. Man nav kāda konkrēta  skolotāja ne Pirts,ne Dzīves ceļā, bet pieņemu sev noderīgas lietas no visa…. Manuprāt, svarīgi sajust Sev vajadzīgo un piemēroto. Esmu pārliecināts, ka pirts ir ļoti piemērota vieta gan miesai, gan dvēselei, lai līksmotu, taptu tīrs un piepildīts. Šajā pirts dienā katrs būs gan devējs, gan saņēmējs, pirtnieks un pirtsmīlis. Būs augu skrubis tīribai, smaržīgas slotiņas mundrumam, skaņas un klusums, un vēl un vēl ….”.

Tiekamies svētdien, 17.septembrī, plkst. 15:00, Franču pirtiņā un izdzīvojam Pirtī būšanu! 

Dalība – bezmaksas. Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ pieteikšanās uz pirts dienu šoreiz notiks izlozes kārtībā: 

Laimigie pirtsmīļi, kuri tiks aicinati piedalīties pirts dienā, tiks izlozēti trešdien, 13.septembrī, un nākamajā diena ar katru laimīgo “Saules slotas” sazināsies personīgi. Seko līdzi jaunumiem!

Vairāk informācijas:

Saules slotas: https://www.facebook.com/saulesslotas un 

Latvju Pirts un SPA Asociācija: https://latvjupsa.lv/

Šī ir ceturtā no 9 pirts dienām Saldus novadā projektā “9 pirtnieki/ 9 pirtis/ 9 pirtsdienas”, kuru organizē biedrība Saldus pirts draugu apvienība “Saules Slotas” un Latvju Pirts un SPA Asociācija sadarbībā ar Saldus novada pašvaldība. “Projekts tiek īstenots ar ‘’SALDUS NOVADA NEVALSTISKO ORGANIZĀCIJU ATBALSTA FONDS 2023’’ atbalstu.

Tiekamies jau pavisam drīz – Franču pirtiņā Saldus novadā! 

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *