TAUTISKO RAKSTU UN SIMBOLU SPĒKS

TAUTISKO RAKSTU UN SIMBOLU SPĒKS

Šis ir otrais raidījums ciklā “Latvieša labjūtas kods”. Šoreiz par Tautisko rakstu un simbolu spēku. 

Mūsdienu cilvēkiem nav laika, gribas visu uzreiz. Brigita Ektermane aicina ieklausīties un sajust sevi, un aicina vairāk ienest spēku savās mājās un iekdienā. Zīmes ir enerģijas grafiskais attēlojums, tādēļ tās var aicināt palīgos. Brigita stāsta par Ugunszimi jeb Perkonkrustu, par piecstaru zvaigzni. Tiek uzsvērts 3 zīmju nozīmīgums katra cilvēka dzīvesziņā – Aplis, Jumis un Dzivibas jeb Ūsinja zimes.

Miervaldis Kaļāns un Dina Kaļāne dalās ar zīmju nozīmi savā dzīvē. Pašiem mīļākās ir Auseklis un Laimas slotiņa. Iveta Gulbe ar mīlestību atklāj zīmju praktisko pielietojamību pirtī un stāsta par to spēku un nozīmi.  

Stāst par mīlestību un drosmi. Par grābekļiem un dadžiem, kas katram mums snauž dziļi dzīlēs un traucē dzīvot. Kļūst skaidrs, ka spēka zīmēm, pirtij un cilvēka gribai ir milzīgs vienojošais spēks. Tikai stiprie zin un apzinās, kas viņiem traucē šajā dzīvē un droši stājas tam pretīm, veidojot savu dzīvi pa solim, pa solītim, lai uzlabotu savu dzīves kvalitāti. Evika Muizniece ir sajutusi šo spēku sevī un turpina savu ceļojumu, kas nu jau kļuvis daudz personīgāks un dziļāks. Evika apzinās – vai nu cilvēks pats izvēlas savu ceļu, vai ceļš to izvēlēsies cilvēka vietā.

Paldies TVNET, Evika Muizniece, Brigitas Ektermanes Spēka zīmes, Brigita Ektermane, Miervaldis KaļānsDina Kaļāne, Iveta Gulbe, Pirts-Viesu nams “Upesrūķi”

Lai visiem derīgs ceļojums!

Foto: Mārtiņš Otto/TV NET

Raidījums (video): Tautisko rakstu un simbolu spēks