Starptautiska konference “Dabas un labjūtes pasaule” 

Starptautiska konference “Dabas un labjūtes pasaule” 

Šogad pirmo reizi tiek organizēta divu dienu Starptautisku konferenci “Dabas un labjūtes pasaule” (“Nature and wellness world”), kas notiks PIRTS UN VESELĪBAS FESTIVĀLS 2023 ietvaros, 22. un 23. jūlijā, Tērvetē, LVM dabas parka glempinga teritorijā, uz Pirts domnīcas (Pirts stage) skatuves.

Konferencē piedalīsies lektori no ASV, Japānas, Čehijas, Latvijas, Lietuvas.

Konferences tematikā viss par labsajūtu, zaļu un veselīgu dzīvesveidu, pirts tradīcijām un citu tautu labjūtes/wellness kultūru. Konferences tēmas aktualitāti iezīmē latviskās pirts tradīcijas virzība arvien plašākos starptautiskos apvāršņos un pasaules labjūtes/ wellness* tendences, cilvēkiem arvien vairāk novērtējot un atgriežoties pie sava veseluma dabā.

Konference tiks translēta Latvju Pirts un SPA Asociācijas Facebook lapā un/vai “Pirts domnīca”. 

Konferences darba valoda – angļu. 

Konferenci organizē LATVJU PIRTS UN SPA ASOCIĀCIJA sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (Latvia.travel). Atbalsta Dobeles novada pašvaldība un VAS “Latvijas valsts meži”. Konference tiek īstenota ar Eiropas reģionālā fonda atbalstu.

15.06.2023. Biedrība (BDR) LATVJU PIRTS UN SPA ASOCIĀCIJA, reģ. nr. 40008111836 ir parakstījusi līgumu Nr. SKV-TL-2023/54 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) par projektu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (tūrisms)”, kuru līdzfinansē Eiropas reģionālais fonds”. 

Konferences programma:

👉 mājas lapā: https://latvjupsa.lv/pirts-un-veselibas-festivals-2023/#konference

Vairāk informācijas: Aija Stepanova, Latvju Pirts un SPA Asociācijas vadītāja, T. +371 29429071, e-pasts: info@latvjupsa.lv

Tam labam būs augt! 🙌🌿

*Labjūte – fiziskā un garīgā labsajūta, veselīgums, ko apzināti veido ar īpašu pakalpojumu kompleksu; visaptverošas veselības koncepcija “Wellness”, kas radās ASV 20. gs. 50. gados, terminu veidoja mediķi K. H. Kūpers un H. Dunns, no angļu vārdiem “well-being” (labklājība), “fitness” (fiziskā labsajūta) un “happiness” (laime). (Tūrisma un viesmīlības terminu skaidrojošā vārdnīca. Rīga, LR Ekonomikas ministrija, 2008.)

Finansejums
“LATVJU PIRTS UN SPA ASOCIĀCIJA ir parakstījusi līgumu Nr. SKV-TL-2023/54 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) par projektu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (tūrisms)”, kuru līdzfinansē Eiropas reģionālais fonds”.”