Rotaļu taka – radošas aktivitātes bērniem

Rotaļu takas programma

Sveiki mīļie  draugi!


Vai zināji, ka uz pirts Festivāla svētkiem Tērvetē pošas arī Ķepu patruļa? Stiprie, izveicīgie, veiklie, izpalīdzīgie, labestīgie draugi. Vai zināji, ka Ķepu patruļa stiprinās ne tikai dažādās foršās praksēs un šķēršlu trasītēs, bet interesējas arī par Dvēseles ceļu uzdevumiem, darbojas ar savām emocijām un grib iepazīt savus spēka augus, un lutināties Mīļpirtiņā – pašiem un viņu mammām, tētiem, vecmāmiņām, vectētiņiem, omītēm, opīšiem un saviem draugiem?

Nāc, piedalies un atklāj, kas rada to laimīgi Tevi, kas priecē Tevi, kas raisa Tavu piedzīvojuma garu un patiesu, īstu prieku. Piedzīvo prieku vēl un vēl Rotaļu takā kopā ar pirtniecēm Sandru Galiņu (un viņas komandu) un Inesi Īli, kā arī LVM Tērvetes dabas parka rūķiem.

Rotaļu takas programmā:

🧸 11:00 – Ķepu patruļa, izaicinājumi. Kā doties trasītēs spēkā, iekšējā mierā? Apzinātības, piedzīvojumu spēles. Piedzīvo sevi kā iemīļoto Ķepu patruļas varoni un piedzīvojuma radītāju. Mīļpirtiņa, Laimas pīnes un sajūtu mandalas.

🌼 13.00 – “Zaķēnu pirtiņa” LIELAJĀ PIRTĪ kopā ar pirtnieci Inesi Īli, ar/bez vecākiem (līdzi dvieļi, peldlietas, pulcēšanās Rotaļu takā)

🧡 15.00Lutināšanas prieks.  Baudu, kā mani lutina, kā Ķepu patruļa viens otru lutina. Tauriņa  pēriens, masāžiņa u. c. māmiņai, tētim, vecmāmiņai, vectētiņam, omītei, opītim, māsiņai, brālītim, lācītim….mīļam draugam.

Visu dienu Rotaļu takā – no plkst. 10:00 – 17:00 – sarunas ar rūķiem, spēlēšanās un rotaļāšanās latviskā garā ar graudiem, augiem, zīmēm, lāčiem un tik daudz ko – pēc noskaņojuma un mazo viesu un viņu vecāku ieinteresētības.

Festivāla apmeklētājiem izskanēs Tērvetes meža princeses sirsnīgās dziesmas, kas apgūtas pie Tērvetes sila lakstīgalas. Savukārt nebēdnīga rūķošanās ar Rūķu mammu mīsies ar izzinošiem stāstiem par Rūķu saimes pirtī iešanas viltībām.

Vairāk izzināsi, ierodoties festivāla ROTAĻU TAKĀ un tad jau sarunāsim, kas sirdij tīkamāks 🙂 

Rotaļu takā bērni līdzdarbojas kopā ar pieaugušajiem, jo kopā pavadītais laiks ir trīskārš vērtīgāks. Nav paredzēta bērnu atstāšana bez vecāku uzraudzības. 

Uz Rotaļu taku spēlēšanās priekā aicina pirtniece Sandra Galiņa, kura vienlaikus ir arī vides gide, koku un zāļu sieva, dārzniece, dabas sajūtu spēļu, transformācijas procesu iedvesmotāja/ praktizētāja u.c.

Ja vēlēsies pie Sandras individuālu sesiju/ nodarbību tikai sev pašam, tad vaicā droši (par ziedojumiem). Ieskats Dvēseles ceļos pēc Dzimšanas gada un datuma, savu talantu un spēju atvēršana, sevis “skenēšana”, dvēseles ceļi un uzdevumi, emociju balansēšana un citas vērtīgas prakses pēc individuālas programmas.

Sandra: ”Izbaudi, kā ir tad, kad Tu ”noķer” savu iedvesmu un  seko savam iekšējam kompasam. Izbaudi, kā ir tad, kad gribas dot no sevis, lai sadarbība vēl skaistāka.”.

Tiekamies uz rotaļu takas savā baltajā spēkā! 🧸🧡🤗🧩