Sastapt sevi pirtiņā!

Ikdienas skrējienā pirts ļaudīm ir kā svētnīca, kur apstāties, sasildīties un atsaukt atmiņā to seno, netveramo mātes klēpja drošības sajūtu, kur viss šķiet iespējams un labi-klājas, un vieglāk sajust pašam savu sirds siltumu.

Mūsu Saldus novada pirtnieku iepazīšanas projekts tuvojas noslēgumam. Aicinām jau uz devīto pirts dienu 2.martā, lai satiktu pirtnieci ANITU OZOLIŅU.

Anita ir pirtniece, farmaceite un konsultante. Kā saka Anita: “Darbojos ar sajūtām gan konsultāciju veidā, gan pirtī. Man ir sajūtu pirtiņas un sarunas. Palīdzu cilvekam sajust pašam sevi, sajust, ko saka ķermenis, atšķirt savu no sveša. Palīdzu atrast pašam sevi. Pirtiņa te lieliski palīdz un pastiprina cilvēka sajūtas. Tās kļūst asākas un vieglāk uztveramas. Pirts īpašā gaisotne dod iespēju saprast pašam sevi un izjust notiekošo. Mūsu ķermenis pirtī kļūst runātīgāks un jūtīgāks, vieglāk atbild gan uz prāta, gan sirds uzdotiem jautājumiem un dod iespēju atrast pazaudēto. Tas stiprina ticību sev un norāda ejamo virzienu ikdienā.”.

Aicinām pieteikties uz Anitas pirts dienu – biedrības “Saldus pirts draugu apvienība “Saules Slotas”” Facebook lapā zem attiecīgās ziņas komentāros ieraksti “piesakos” un savu pirts metu – sapni 2024.gadam. Pieteikšanās līdz 23.februārim.

Dalība pirts dienā – bezmaksas. Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ Dalībniekus izvēlēsimies izlozes kārtībā, personīgi sazinoties ar katru veiksmīgo pirtsmīli. Priekšroka projektā esošajiem dalībniekiem.

Šī būs devītā no 9 pirts dienām Saldus novadā, mūsu projektā “9 pirtnieki/ 9 pirtis/ 9 pirtsdienas”, kuru organizē biedrība “Saldus pirts draugu apvienība “Saules Slotas”” un Latvju Pirts un SPA Asociācija sadarbībā ar Saldus novada pašvaldība.

Pie reizes pačukstēsim, ka 20.aprīlī notiks svinīgais noslēguma pasākumu šim projektam, tādēļ noteikti ieplānojiet šo datumu ikviens, kurš iepazinis vai vēlējies iepazīties ar Saldus novada pirtniekiem, jo būs iespēja sastapties visiem kopā svinīgā atmosfērā un svinēt dzīves svētkus.

Vairāk par šo projektu:

Projekts tiek īstenots ar Saldus novada NVO “SALDUS NOVADA NEVALSTISKO ORGANIZĀCIJU ATBALSTA FONDS 2023’’ atbalstu.

Tiekamies sirds siltumā!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *