Smudging Masterclass / Pirtniece Irita Dorbe

KVĒPEKLĪŠU MEISTARDARBNĪCA /pirtniece IRITA DORBE/

Meistarklasē “Iedūmo sevi” uzzināsi, kas tie tādi augu kvēpeklīši jeb dūmu nūjas, un iemācīsies tādu pagatavot arī sev. “Iedūmo sevi” būs būšana šeit un tagad caur augu maģisko pieskārienu.

Augu dūmi attīra visu, kas ceļā. Augu dūmi atver cilvēka sirdi, ļaujot viņa dvēselei, prātam un ķermenim apvienoties vienotā veselumā. Viss, kas traucē vieglai enerģijas plūsmai tiek “aizdūmots” prom. Kādus augus vākt?  Likšanas un siešanas daudzie veidi? Siesim, dūmosim un elposim šo skaisto brīdi. Mazs ceļojums šajā radīšanas mirklī!

Nātre, vībotne, vērmele, citronmelise, piparmētra, lavanda, ķirsis, kaņepe, asinszāle, vīgrieze, pelašķis, raudene, monarda, salvija… tie tikai daži augi, kurus būsim sagatavojuši, bet vari droši ņemt līdzi arī savus spēka augus. 

Uz meistarklasi aicina pirtniece Irita Dorbe, kura ir izveidojusi zīmolu Dores Daba (https://www.facebook.com/doresdaba). Tajā viss, kas saistās ar šo, ir dabas sajūtas caur ziedēm, krēmiem, berzīšiem, aroma slotām, pirts slotām, augu kvēpeklīšiem un pieskārieniem caur masāžu.

Irita: “Esmu sajutusi sevī zemes  smalkos oļus, pa kādam gruntīgākam akmenim un visam līdzās rāmais smilšmāls. 

Katrs pieskāriens pēdai ir nozīmīgs un paliekošs, kā jebkas šeit uz zemes. Festivāla svētkos abas dienas dalīšos zināšanās, masēšu un lutināšu, un svētdien gaidīšu uz Kvēpeklīšu meistardarbnīcu.”.