Koncerts “Dabas cikls” meža koncertzālē

Koncerts "Dabas cikls"

Piektdienas vakara muzikālais baudījums visām maņām meža “koncertzālē” – dzīvās, zaļās dabas apskāvienā – Riharda Lībieša noskaņu koncerts “DABAS CIKLS” sadarbībā ar BJMK Rokkskolas audzēkņiem.

“Dabas Cikls” ir meditatīva kompozīcija, kura savu spēku un raksturu smeļas iedvesmā no Latvijas dabas, Rietumāfrikas tautas mūzikas un sinerģijas ar klausītāju.”

Koncertā piedalās: Rihards Lībietis – ģitāra, Dīvs Greilihs – perkusijas, Elīza Staņa – bass, Kaspars Saukums – elektriskā ģitāra, Sanita Bičuša – vokāls.

Uz koncertu “Dabas cikls” aicina Rihards Lībietis – jaunās paaudzes mūziķis un mūzikas autors, kurš regulāri koncertē un sadarbojas ar vairākiem latviešu māksliniekiem un grupām (Linda Leen, Raimonds Tiguls, The Originals, u.c.), kā arī ir producents visiem Rihards Lībietis Orchestra albumiem. Divi no grupas veikumiem, “Scream, Breathe, Cry” (2015) un “Willful Blindness” (2021) ieguvuši nominācijas Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons”. Rihards komponē mūziku arī teātra izrādēm, no kurām zīmīgākās ir “Izraidītie” (2013) Dailes teātrī un “Bannija Manro Nāve” (2017) Dailes teātrī.