Jauno pirtnieku konkurss

Jauno pirtnieku konkurss “NĀKOTNES PIRTNIEKS 2023”

Jauno pirtnieku konkurss “NĀKOTNES PIRTNIEKS 2023”

Festivāla svētku laikā tiek organizēts Jauno pirtnieku konkurss , kurā piedalās pirtnieki, kuri vēl tikai mācās un/vai ir ar pirtnieka darba pieredzi līdz 3 gadiem. 

Jaunie pirtnieki piedaļas konkursā, lai parādītu sevi plašākai PaSaulei, iepazītu kolēģus un iegūtu jaunus pirts draugus.

Konkurss noritēs 2 daļās: īsa prezentācija jeb “Pirtnieka vizītkarte” un prasmju demonstrējuma savā, patstāvīgi veidotā latviskā pirts rituālā “.

Konkursantus apbrīnos un vērtēs skatītāji, lemjot par savu simpātiju, un žūrija – kā pieredzējuši pirtnieki, tā iepriekšējo konkursu laureāti, jo tikai viņiem vislabāk zināma jauno pirtnieku varēšana un ieguldījums procesā. 

Atškirībā no citiem gadiem, šogad žūrija galveno uzmanību pievērsīs katra konkursanta talantu, labāko prasmju jeb “odziņu” izcelšanai saulītē – novērtēs, paslavēs un ievēros labāko, unikālāko un foršāko – viegli un ar prieku par jauno varēšanu un darīšanu, minot pirmos soļus uz pirts takas.

Labākajiem pirtniekiem tiks piešķirtas I., II. un III. vietas nominācijas un galvenā balva “Ozollapa”, kas kļuvusi par jauno pirtnieku atpazīstamības godalgu – varēšanai, darīšanai un virzībai augšup. 

Šajā konkursā uzvarētāji ir visi, jo konkursā satiksim tikai pašus čaklākos un drosmīgākos jaunos pirtniekus.

Vairāk informācijas par Jauno pirtnieku konkursu: https://latvjupsa.lv/jauno-pirtnieku-konkurss-2023/

Lai top katra gruntīga pirtnieka gars!

1f49a.png