Evikas Muiznieces apģērba kolekcijas ”Cikls” izstāde

Evikas Muiznieces apģērba kolekcijas ''Cikls'' izstāde

Mans brālītis man nopirka,

Ar valodu vainadziņu.

Kad es pati nerunāju,

Runā mans vainadziņš.

Kad mākslinieku dvēseles rada savus stāstus, pārējiem atliek vien sajust citādo un iedvesmoties. Festivāla svētkos būs iespēja satikt unikālu mākslinieci Eviku Muiznieci un baudīt APĢĒRBA KOLEKCIJAS “CIKLS” IZSTĀDi.

Evika rada unikālus pirts tērpus un ikdienas apģērbus, iedvesmojoties no senču un mūsdienu folkloras:

  • katrs tērps unikāls, vienā eksemplārā
  • 90% darināti no otrreiz izmantojamiem materiāliem
  • oriģinālskiču sietspiedes apdruka
  • iedvesma: latvju Dainas un dzīve

Izstāde būs apskatāma un māksliniece personīgi satiekama sestdien, 22. jūlijā, uz LIELĀS SKATUVES.

Sestdienas vakarā, ap 19:15, būs iespējams arī piedalīties izsolē un kļūt par kāda unikāla tērpa īpašnieku. Daļa no izsoles līdzekļiem tiks ziedota labdarībai.

Uz izstādi aicina māksliniece Evika Muizniece – dažādu video projektu autore, kura allaž ir pārsteidzoša un neprognozējama kā vētra un uguns liesmas. Ar Eviku esam kopā radījuši 9 raidījumu projektu “Latvieša Labjūtes Kods”, raidījumus “Latvieša Pasaules Kods. Ziemassvētki” un “Pirts rituāls”, un šobrīd priecājamies par Evikas jaunām, radošām izpausmēm.

Evika teic: “Sveicināti, kolēģi aba vasali šudiņ! Prieks būt domubiedru vidū, kas ir par skaistāku un zaļāku pasauli ❤️ Mani pēdējie gadi pavadīti medijos un skolotājas darbā, bet bērnības sapņi reiz jāīsteno. Šobrīd kārtējo reizi atrodos studentes lomā, apgūstu apģērba dizainu un tehnoloģijas, un darinu oriģinālu apģērbu no otrreiz izmantojamiem materiāliem ar individuālu skiču apdruku. Aicinu iedvesmoties, jo apģērbs ir mūsu identitātes daļa un iekšējās uguns izpausme PaSaulē.”.

Tiekamies Festivāla svētkos – labjūtes ceļojumā dabā!