Sirds siltas tikšanās uz pirts takas Jaunajā gadā!

Sirds siltas tikšanās uz pirts takas Jaunajā gadā!

Tiekamies jau 6.janvārī Saldus novada pirtiņā ar lielisku pirtnieku pāri – ILGU UN EGILU ĶUŽIEM “Mālu” pirtiņā.

“Pirts stāsts mums katram ir savs, arī ceļš līdz pirtnieka amatam, bet, strādājot pirtī, viens otru lieliski papildinām, tāpat kā dzīvē. Paldies par uzaicinājumu būt daļai no šī projekta un labprāt, dalīsimies ar savu pieredzi un zināšanām”.

Tā kā mūsu pirtiņa vēl top, ielūdzam uz Šķēdes pagasta Māra un Vitas Gulbju “Mālu” pirtiņu, kur ar saimnieku laipnu atļauju, gadiem praktizējam. 🌿

Laipni aicināti pieteikties uz Ķužu pāra pirts dienu – komentāros ieraksti “piesakos” un savu novēlējumu pirtsmīļiem Jaunajā gadā. Pieteikšanās līdz 4.janvārim.

Dalība pirts dienā – bezmaksas. Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ Dalībniekus izvēlēsimies izlozes kārtībā, personīgi sazinoties ar katru veiksmīgo pirtsmīli. Priekšroka projekta esošiem un vēl topošiem dalībniekiem.

Vairāk par šo projektu:

Saules slotas: Saldus pirts draugu apvienība “Saules Slotas” and

Latvju Pirts un SPA Asociācija : https://latvjupsa.lv .

Šī būs jau astotā no 9 pirts dienām Saldus novadā, mūsu projektā “9 pirtnieki/ 9 pirtis/ 9 pirtsdienas”, kuru organizē biedrība “Saldus pirts draugu apvienība “Saules Slotas”” un Latvju Pirts un SPA Asociācija sadarbībā ar Saldus novada pašvaldība.

Projekts tiek īstenots ar Saldus novada NVO “SALDUS NOVADA NEVALSTISKO ORGANIZĀCIJU ATBALSTA FONDS 2023’’ atbalstu.

Tie-kam-ies pirtiņā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *