Nākamā iepazīšanās pirts diena Saldus novadā 21.oktobrī 

Nākamā iepazīšanās pirts diena Saldus novadā 21.oktobrī

Katra rudens sestdiena ir lieliska pirts diena un ja vēl izdodas vienlaikus apceļot Saldus novadu un iepazīt tā pirtnieku un pirtiņu, tad solās būt trīskārš’ izdevusies sestdiena. 

Aicinām nākamo sestdien, 21.oktobrī, plkst. 15:00, iepazīt Saldus novada pirtieku AGRI TIMERMANI, kurš par sevi saka:

“Esmu pirtnieks un masieris. Lai gan ikdiena paiet darbojoties citā jomā, domas vienmēr atgriežas pirtiņā. Pirts man ir bijusi tuva visu manu dzīvi. Klusums no apkārtējās pasaules, slotiņu čaboņa, augu smarža – tas ir vislabākais veids kā iegūt sirdsmieru un pilnībā atbrīvot prātu un ķermeni. Uzskatu ka neatņemama pirts sastāvdaļa ir masāža. Vai tas būtu uzklājot augu skrubi, vai medu. Ķermenim patīk kad to lutina un par to rūpējas un kur vēl labāka vieta par to kā pirtiņas burvībā.”.

Dalība – bezmaksas. Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ dalībniekus izvēlēsimies izlozes kārtībā. PIeteikšanās līdz 18.oktobrim: 

• pieseko Saldus pirts draugu apvienība “Saules Slotas.

• atzīmē sevi komentāros zem šī ieraksta un īsumā ieraksti, ko tev nozīmē pirts un kādēļ vēlies piedalīties šajā pirts dienā.

Laimigie pirtsmīļi, kuri tiks aicinati piedalīties pirts dienā, tiks izlozēti ceturtdien, 19.septembrī. Ar katru laimīgo “Saules slotas” sazināsies personīgi. Seko līdzi jaunumiem!

Vairāk informācijas:

Saules slotas: https://www.facebook.com/saulesslotas and 

Latvju Pirts un SPA Asociācija: https://latvjupsa.lv/

Šī ir piektā no 9 pirts dienām Saldus novadā projektā “9 pirtnieki/ 9 pirtis/ 9 pirtsdienas”, kuru organizē biedrība Saldus pirts draugu apvienība “Saules Slotas” and Latvju Pirts un SPA Asociācija sadarbībā ar Saldus novada pašvaldība.

“Projekts tiek īstenots ar ‘’SALDUS NOVADA NEVALSTISKO ORGANIZĀCIJU ATBALSTA FONDS 2023’’ atbalstu.

Tiekamies jau pavisam drīz – Saldus novada pirtiņā! 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *