DAINU MEDITĀCIJA – KONCERTS kopā ar Inesi Kozuliņu

DAINU MEDITĀCIJA – KONCERTS kopā ar Inesi Kozuliņu

🗓️ Ceturtdien, 20.jūlijā, plkst. 20:00 (Ierašanās no plkst. 19:00)

📍Tērvetē, LVM Dabas parka glempinga teritorijā meža ielokā

Dainu meditācija ir brīdis, kad pievērt acis, ieklausīties kokles un balss plūdumā, tautasdziesmu rindiņās un zināšanās, kas tajās ieaustas, un dziedāt līdzi. Ļauties, lai izdziedātie dainu vārdi mūs spēkpilni uzskaņo, piepilda ar labvēlību vienam pret otru, prieku un vienotību ar visu dzīvo sajūtu.

Uz dainu meditāciju – koncertu aicina Inese Kozuliņa – Rāmi Riti” soliste, koklētāja un piecu grupas ambientās etnomūzikas albumu (“Visapkārt Saule teka”, “Saules rīti, Dieva rīti”, “Rotājiesi, tu Saulīte”, “Sudrabiņu sijādam”, “Zin Dieviņis, zin Laimiņa”) dziesmu autore; kā arī Inese jau vairāk kā desmit gadus vada kopīgus dziedāšanas apļus – dainu meditācijas dažādās Latvijas vietās.

“Man tautasdziesmas vienmēr bijušas neatņemama dzīves zināšanas daļa. Vēl jo vairāk esmu laimīga izlasīt no dainām pašas dziļākās, svētākās, nozīmīgākās un tās izdziedāt.” (Inese Kozuliņa) 

Ierašanās ērtos apavos un laikapstākļiem atbilstošā apģērbā. Līdzi noderēs pleds un/vai kāds klājums sēdēšanai zālē, jo Pasākums notiks brīvā dabā.

Ieeja koncertā Labsajūtas nometnes dalībniekiem vai AR IELŪGUMIEM – 22,00 EUR vienai personai / 40,00 EUR Ģimenei (2 pieaugušie). Bērniem līdz 14 gadiem kopā ar pieaugušajiem – bezmaksas. Vietu skaits ir ierobežots!

Tiekamies – labjūtes ceļojumā dabā!