Ciemos pie pirtnieces Signes Tukleres

Ciemos pie pirtnieces Signes Tukleres

Sniedziņš nupat tik mīksts un pūkains, ka tā vien prasās doties šai baltumā un baudīt ziemas būšanu – ar bērnišķīgu prieku, platu smaidu un rāmu mieru. Aicinām mums līdzi uz pirts dienu Saldus novadā iepazīt pirtnieci SIGNI TUKLERI – 9.decembrī, plkst. 15:00.

Būs karstas pēdas, ko pūkainās kupenās izkausēt. Būs labi ļaudis, kuri satikušies īstajā laikā un brīdī. Būs sirsnīgas sarunas un Signes stāsti par viņas pirts ceļu. Un noteikti būs prieks par iepazīšanos un kopā būšanu uz mūsu mīļās pirts takas lieliskā ziemas sestdienā.

No signes varam mācīties atvērtību PaSaulei un drosmi būt pašai. Viņa pati par sevi saka: “Meklējot veidus kā uzlabot pašsajūtu un attīrīt prātu, nonācu pie latviešiem sen godā turētās pirts. Sapratu, ka pirts ir daudz kas vairāk par sildīšanos un mazgāšanos, tāpēc vēlējos iegūt padziļinātas zināšanas un nu jau esmu ieguvusi arī pirtnieka kvalifikāciju. Viens no maniem skolotājiem reiz teica, ka: “Pirts izraisa atkarību”. Un jāatzīst, ka tā arī ir. Pirts baudīšana ir laiks sev, savu maņu un sajūtu atmodināšana, miers un līdzsvara atgūšana. Tāpēc aicinu un iesaku – ļauties un izbaudīt!🌿

Laipni aicināti pieteikties uz Signes pirts dienu – piesekojot Saldus pirtnieku apvienības “Saules slotas” Facebook kontam un attiecīgajā ierakstā par Signes pirts dienu komentāros ierakstot “piesakos”, vienlaikus izstāstot, kas ir tavs ziemas prieks. Pieteikšanās līdz 3.decembrim.

Dalība pirts dienā – bezmaksas. Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ Dalībniekus izvēlēsimies izlozes kārtībā, personīgi sazinoties ar katru veiksmīgo pirtsmīli. Priekšroka projekta esošiem un vēl topošiem dalībniekiem. 

Vairāk par šo projektu: https://latvjupsa.lv/wp-admin/post.php?post=935&action=edit

un

Saules slotas: Saldus pirts draugu apvienība “Saules Slotas”

Šī būs jau septītā no 9 pirts dienām Saldus novadā, mūsu projektā “9 pirtnieki/ 9 pirtis/ 9 pirtsdienas”, kuru organizē biedrība “Saldus pirts draugu apvienība “Saules Slotas”” un Latvju Pirts un SPA Asociācija sadarbībā ar Saldus novada pašvaldība.

Projekts tiek īstenots ar Saldus novada NVO “SALDUS NOVADA NEVALSTISKO ORGANIZĀCIJU ATBALSTA FONDS 2023’’ atbalstu.

Tiekamies – Saldus novada kupenās!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *