Augu enerģija šodien /pirtniece Solvita Kūna/

Augu enerģija šodien /pirtniece Solvita Kūna/

Augu enerģija un devums cilvēkam šodienas mainīgajā PaSaulē ir tik klātesošs. Cilvēku visapkārt aptver dabas pasaule un aicina pie sevis ik uz soļa. Gandrīz katrā mūsu zemes mežā, pļavā un pat grāvjmalā aug gārsas, vībotnes, ceļtekas, kārveles, pelašķi un citi vērtīgi augi, kas praktiski kāpj iekšā cilvēku mašīnās, pagalmos, mājās. Laiks būtu tos ieraudzīt un sadzirdēt.

Iedomājoties vien mazas vībotnes lapiņas rūgteni saldo aromātu, kas mirklī noņem nogurumu, atvaira drūmas domas un liek uzsmaidīt mākoņiem, sirdī iemājo pateicība dabai un savam ķermenim. Vai spirgtos egļu jaunos dzinumus, kas katru pavsari priecē sirdi un dvēseli. Tā varētu turpināt ilgi, bet vai mēs paši apjaušam šo kluso palīdzību ik uz soļa?

Šoreiz parunāsim par Jaunā laikmeta augiem mūsu izaugsmei un vibrāciju celšanai. Runāsim par mītiem, biediem, drosmi un tendencēm, lai sajustu un atgrieztos savā veselumā šodienas PaSaulē.

Uz sarunu aicina Solvita Kūna – pirtniece, augu izzinātāja un ēterisko eļļu ieguvēja no Latvijas augiem, zīmola “CADE” radītāja un saimniece, kura pazīst augu dvēseli un prot jebkuru ievest augu brīnumainajā pasaulē.