ATGRIEZ SAULĪTI SEVĪ – Drosmes, gaismas un dzīvības spēku!

Atgriez saulīti sevī. Brigita Ektermane un Aija Stepanova

Lec, Saulīte, lec Saulīte, 
Spīd’ ar mūsu sētiņā!
Ir mums Tava gaišumiņa
Vajadzēt vajadzēja. /LD33838/

Saule – gaišuma, siltuma un mūžīgās kustības un kosmiskās kārtības simbols, bez kuras nebūtu dzīvības. Saule dod drosmi, sargā cilvēku, dzimtu, un nes Dieva svētību.

Saules zīmi atveido kā apli, kvadrātu, rombu, kā riteni, jo saule allaž ripo pa debesu jumu. Ta sir veseluma, pilnīguma, aizsardzības simbols. 

Saules zīme simbolizē kopību, vienotību, drošību, gaismu, mūžību, bezgalīgu telpu bez dimensijām, kas spējīga transformēt visu cilvēkam nevajadzīgo, kas uzkrājies dzīvē. 

Saules zīmes centrā atrodas cilvēka dvēsele, viņa augstākais es. Centrs simbolizē arī smalko jeb domu enerģiju, Dieva padomu. 

Atgriez saulīti sevī! Lūkojies saulītē, zīmē saulīti – ieliec un sajūti sevi Saules centrā tik ilgi, kamēr sajūti, ka esi daļiņa no saules – gaiša, silta, drosmīga un spēcīga persona.

Iedomājies savā saules pinumā saules zīmi, kas ar siltiem, zeltainiem saules stariem apspīd visu, dziedina, stiprina, dod drosmi, spēku un labestību, līdz Tevi rodas saulains smaids, ko dāvāt sev un PaSaulei. 
Ja vajag vairāk spēka, lai to sajustu – vakarā iededz sveci, ar adatiņu uz sveces uzvelc mazas Saulītes, lai aktivizējas enerģija un palūdz spēku. 

Zīmē, glezno saulītes katrā brīvā brīdī – uz salvešu stūra, pirts lodziņa vai uz drauga pleca. Radi skaistas saules gleznas kopā ar bērniem. Dziedi par saulīti. Lūkojies saulītē. Cepot maizīti, uzvelc saulīti, lai dāvātu pozitīvas emocijas un gaišas domas. Dari un rīkojies, lai atgrieztu, ielaistu saules spēku savā PaSaulē. 

Zīmes autore: Brigita Ektermane

Teksta autores: Brigita Ektermane un  Aija Stepanova